•  

  EM-ER s.r.o.

  Sládkovičova 165/9, 010 01 Žilina, Slovakia

 •  

  Zavolajte nám 24 hodín

  (+421) 950 499 746

 •  

  Napíšte nám

  sbs.emer@gmail.com

Strelecké kurzy

Strelecké kurzy

Naša spoločnosť EM-ER s.r.o. Vám prostredníctvom partnerského Športového klubu polície Luger Žilina ponúka vysoko kvalifikované strelecké kurzy na troch úrovniach výkonu od začiatočníkov po pokročilých. Časový harmonogram a dĺžka trvania jednotlivých kurzov sú optimálne nastavené tak aby si absolvent kurzu so sebou odniesol nielen pocit toho, že si z kurzu odnáša cenné teoretické vedomosti ale aj praktické zručnosti ktoré naozaj využije v reálnom živote. Na základe dlhoročných skúseností sme sa rozhodli ísť inou cestou ako konkurenčné spoločnosti poskytujúce strelecké kurzy. Nakoľko nie je reálne a možné začínajúceho alebo zdokonaľovacieho strelca naučiť strieľať za 3 hodiny počas jedného dňa rozhodla sa naša spoločnosť ísť hlavne cestou kvality a spokojnosti zákazníkov a to do takej miery aby si zákazník z kurzu odniesol maximum toho čo mu vieme poskytnúť. Z našich kurzov odchádzajú zákazníci maximálne spokojní pretože oproti ostatným spoločnostiam sme dokázali natiahnuť čas jednotlivých kurzov do takej miery aby bol zákazník spokojný za nami poskytované služby a pri takom tempe kurzu aby zákazník pochytil čo naviac zručností. Naši inštruktori sú skúsení ľudia dlhoročne pôsobiaci v štátnych ozbrojených bezpečnostných zboroch ako inštruktori streľby ale aj v súkromnom sektore. Po absolvovaní kurzu prejde zákazník záverečným preskúšaním vedomostí a zručností získaných počas kurzu.

 

VYSOKO KVALIFIKOVANÉSTRELECKÉ KURZY

ZÁKLADNÝ STRELECKÝ KURZ

Čerství držitelia zbrojných preukazov a začiatočníci, príležitostní strelci. Základy streľby so zameraním na základnú manipuláciu so zbraňou a zvládnutie základov streľby

ZDOKONAĽOVACÍ STRELECKÝ KURZ

Strelci, ktorí majú zvládnuté základné bezpečnostné pravidlá so zaobchádzaním so zbraňou, ovládajú rutinné strelecké zručnosti a majú záujem svoje strelecké zručnosti zdokonaliť a začať takticky rozmýšľať.

POKROČILÝ STRELECKÝ KURZ

Strelci ovládajúci prvky streľby zo základného a zdokonaľovacieho kurzu, ktorí sa chcú naučiť takticky myslieť, rýchlo strieľať na rôzne pohyblivé terče a využívať rôzne techniky streľby pri sťažených podmienkach streľby.

 

 

CIELE STRELECKÝCH KURZOV

Cieľom streleckých kurzov je predovšetkým spokojnosť zákazníka, odovzdanie dlhoročných streleckých skúseností a ich praktické využitie na strelnici počas tréningoch a v životných situáciách vyžadujúcich použitie zbrane. Strelec sa naučí predovšetkým základom bezpečnosti s postupným prechádzaním na držanie zbrane a samotný výstrel. Pri ďalších úrovniach streleckých kurzov sa tieto zručnosti zdokonaľujú, sťažujú a zrýchľujú.

 

INŠTRUKTORI

 
Vysokú úroveň streleckých kurzov zabezpečuje bývalý inštruktor streľby a obrany PZ, ktorý pôsobil na útvaroch MV SR. Dlhoročná prax na útvaroch MV SR, neustále zdokonaľovanie sa vrátane zručností z IPSC streľby sú zárukou toho, že nad zákazníkom bude dozerať skutočne povolaná osoba.

 

 

ČAS

Čas ako jedna z dôležitých veličín vplýva na kvalitu streleckých kurzov, tak aby si z neho strelec dokázal odniesť čo najviac informácií a praktických zručností. Natiahli sme čas streleckých kurzov na dvojnásobok, 2 dni po 2-3 hod. Strelec tak bude mať dostatok času na optimálne zvládnutie streleckého kurzu. V prípade záujmu vieme realizovať aj jednodenný kurz v trvaní 4-6 hod.

 

CERTIFIKÁT

 
Ako jediná spoločnosť na Slovensku, firma EM-ER s.r.o. vydáva certifikáty za splnenie troch podmienok: 100% účasť, úspešné zvládnutie celého streleckého kurzu a percentuálne zvládnutie záverečného preskúšania. Po ukončení streleckého kurzu sa strelec podrobí záverečnému preskúšaniu.

Zaujala Vás naša ponuka?

Máte otázky? Chcete sa bližšie informovať o našich službách alebo si vyžiadať cenovú ponuku? Napíšte nám a my Vám do 30 min. odpovieme.

Napíšte nám

Vyjadrenia našich zákazníkov

 • Spoločnosť EM-ER odporúčame viacerým obchodným partnerom a známym. Všetci sú s vašimi službami spokojní a neľutujú naše odporúčanie.
  R. Grexa , General Manager, súkromná spoločnosť
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4